Design Thinking w IT

Wrocławska firma z branży IT – Hircon zdecydowała się na wprowadzenie metodyki Design Thinking  w procesie projektowania rozwiązań IT dla swoich klientów. Hicron Sp. z o.o., partner SAP Polska, to  integrator systemów informatycznych, specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów IT dla dużych firm oraz przedsiębiorstw średniej wielkości.

Michał Guzek, Partner Zarządzający Hicron Sp. z o.o. tak komentuje wdrożenie Design Thinking w firmie:  Nasi klienci na każdym kroku oczekują od nas innowacji. Zarówno w sferze technologicznej, jak i sposobu pracy. Filozofia Design Thinking, oparta o zaangażowanie, dobre relacje i prawdziwe zrozumienie potrzeb klienta jest bardzo bliska naszemu podejściu do biznesu. Nawiązujemy długoterminowe związki z klientami, którzy stają się naszymi partnerami w biznesie. Wspólne tworzenie rozwiązań zapewnia ich dopasowanie do rzeczywistych wymagań klienta.

Korzystamy z każdej okazji by uciec od sztampy, nudy i utartych schematów, głęboko wierząc, że wtedy rodzą się najlepsze pomysły.

Kibicujemy i czekamy na efekty wypracowane metodą DT.

Podziel się

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply