Popularyzujemy metodę Design Thinking, ponieważ wierzymy, że w świecie, w którym obowiązuje myślenie projektowe, produkty lepiej służą użytkownikom, usługi działają intuicyjniej, a w konsekwencji codzienne życie staje się prostsze i przyjemniejsze.

Przesłanie Design Thinking traktujemy jako dobry pretekst, aby zmierzyć się z tym, czego brakuje nam najbardziej w życiu codziennym w Polsce; empatii, kultury współpracy, skutecznych działań w zespołach, zrozumienia interdyscyplinarności, odwagi w kreowaniu i podejmowaniu decyzji wspartych swego rodzaju życzliwością  …:;)

Tim Brown w swojej książce “Zmiana przez Design” pisze, że każdy  projekt jest tylko wehikułem, który przenosi dobre pomysły do rzeczywistości. Chcemy, aby portal Design Thinking PL był wehikułem, który przenosi Design Thinking z sal szkoleniowych i podręczników do naszej codzienności, do firm, szkół  i wielu innych miejsc. Zapraszamy do współpracy, wymiany myśli, dyskusji, informacji zwrotnych, pisania o Waszych inicjatywach dotyczących Design Thinking w Polsce.

Zespół Design Thinking PL
Łukasz Liebersbach
Przemysław Hałub
Cezary Iwan

DTPL
Podziel się