Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Co robi projektant? Warsztaty prototypowania i Design Thinking dla dzieci 10-12 lat.

12/04/2015 @ 11:00 am - 12:30 pm

| ZŁ199
amhdt

Jak przeprojektować rower? Co można ulepszyć w komputerze? Jak będzie wyglądał samochód przyszłości? W jaki sposób powstają przedmioty codziennego użytku i co można w nich zmienić? Zwykle na takie pytania odpowiedź znajdują projektanci, ale my wierzymy, że równie twórcze mogą być dzieci!

Zapraszamy na 3-częściowy warsztat, podczas którego wykorzystamy metodologię Design Thinking do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Metoda Design Thinking rozwija zdolności empatii, kreatywności i komunikatywności. Jest ona stosowana w najbardziej innowacyjnych firmach świata, m.in. w Apple, General Electric, Siemens, jak również… w Akademii Młodego Hakera 😉

Warsztat będzie łączył elementy majsterkowania, prac technicznych, elektroniki i projektowania, ale jednocześnie szczególny nacisk kładziemy na komunikowanie się i pracę w zespole. Dlaczego? Ponieważ skończyły się czasy odkrywców-samotników, a umiejętność pracy w grupie jest uważana za kluczową kompetencję! Dziś wielkie zmiany zachodzą wskutek pracy zgranych zespołów. Kreatywna pewność siebie i umiejętność realizacji pomysłów to cechy współczesnych liderów – Design Thinking pozwala te cechy wykształcić.

Liczba uczestników warsztatu nie przekroczy 12 osób. Warsztat składa się z 3 spotkań po 90 minut.

Data: 12,19,26 kwietnia 2015

Organizatorzy:

Akademia Młodego Hakera / Prototypowanie Marzeń

Szczegóły i rejestracja: www

Podziel się

Szczegóły

Data:
12/04/2015
Czas:
11:00 am - 12:30 pm
Koszt:
ZŁ199
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://mlodyhaker.pl/co-robi-projektant-warsztaty-prototypowania-i-design-thinking-10-12-lat/

Miejsce

Pracownia Duży Pokój
ul. Warecka 4/6
Warszawa, Polska
+ Google Map

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply