Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Design dla biznesu 2016

19/05/2016 @ 9:00 am - 4:00 pm

| Zł50

19 maja, od godz. 9.00 do 16.00 o skutecznych modelach realizacji projektów wzorniczych i współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, a projektantami opowiedzą specjaliści z Polski, Niemiec, Włoch i Austrii.

Każdy z tych krajów posiada własne tradycje wzornicze i w różnym stopniu wykorzystuje design w swojej gospodarce. Na bazie zaprezentowanych studiów przypadku uczestnicy dowiedzą się, jak design pomaga kreować innowacje i budować przewagę konkurencyjną firm z różnych krajów i branż. Udział w Seminarium będzie okazją do poznania najlepszych międzynarodowych praktyk, zdobycia wiedzy o różnicach kulturowych w projektowaniu oraz zapoznania się ze światowymi trendami wzorniczymi.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści, m.in.  Robert Majkut (Robert Majkut Design), Michael Schneider (schneiderdesign), Julian Witte (FORMGATE), Marcin Maciejewski (SOKKA), Łukasz Liebersbach, (Wrocławskie Centrum Transferu Technologii), Szymon Hanczar i Magdalena Garncarz (Hanczar Studio) oraz Andrea Bandirali i Carlo Ciciliot (Emo design).

Seminarium w całości odbędzie się w języku angielskim.

Szczegóły i rejestracja: www

 

Podziel się

Szczegóły

Data:
19/05/2016
Czas:
9:00 am - 4:00 pm
Koszt:
Zł50
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://designdlabiznesu.pl

Miejsce

ALEJA BIELANY
ul. Czekoladowa 20, Bielany Wrocławskie / przestrzeń WROCLOVE DESIGN FESTIVAL 2016
Wrocław, Polska
+ Google Map

Organizator

Fundacja OPEN MIND

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply