Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Design Thinking Adventure

09/06/2016 @ 6:00 pm - 8:00 pm

Zapraszamy na Design Thinking Adventure, organizowane we współpracy PLEO skills oraz Klastra LifeScience! W trakcie wydarzenia przedstawione zostaną podstawy Design Thinking oraz autorskie narzędzia opracowane przez PLEO skills.

Uczestnicy dowiedzą się, jak organizować proces projektowy, jak analizować potrzeby odbiorców i jak projektować nowe produkty i usługi w oparciu o metodykę Design Thinking. Design Thinking Adventure to dwugodzinne spotkanie, w trakcie którego pokazujemy, jak wykorzystujemy narzędzia projektowe, jak projektujemy usługi, produkty i marki oraz czego nowego się nauczyliśmy. Pomagamy budować społeczność w Krakowie i stworzyć przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami projektowymi.
Na spotkaniu 9 czerwca przedstawimy podstawowe zasady tworzenia procesu projektowego i wytłumaczymy, jak przygotować się do tworzenia nowych produktów w oparciu o zrozumienie potrzeb użytkowników. Pokażemy, w jaki sposób zaplanować proces projektowy, żeby zauważyć ukryte potrzeby i problemy, poznać doświadczenia i oczekiwania odbiorców oraz przeformułować je tak, żeby zaproponować im nową wartość – w stosunku do własnych lub konkurencyjnych produktów. Kreatywność i innowacyjność nie pojawiają się same z siebie, nie są cechami wąskiej grupy osób. To również efekt grupowej pracy przy pomocy narzędzi projektantów. Pokazujemy, jak korzystać z tych narzędzi.

Podziel się

Szczegóły

Data:
09/06/2016
Czas:
6:00 pm - 8:00 pm
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://lifescience.pl/aktualnosci/design-thinking-adventure/

Miejsce

Park LifeScience
ul. Bobrzyńskiego 14, bud. A
Kraków, Polska
+ Google Map

Organizatorzy

PLEO Skills
Klaster LifeScience Kraków

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply