Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Design Thinking MeetUp Katowice #3

08/06/2016 @ 5:00 pm - 8:00 pm

Co to jest Design Thinking MeetUp Katowice?
Design Thinking MeetUp Katowice to nieformalne, wieczorne spotkanie ludzi, którzy  interesują się tworzeniem innowacyjnych produktów i usług. W trakcie całego wieczoru można  posłuchać inspirujących wykładów, poznać nowe narzędzia pracy zespołowej nad pomysłami i  podyskutować z innymi uczestnikami o swoich wyzwaniach czy pomysłach. Całość jest prowadzona w luźnej atmosferze.
Ideą całej inicjatywy jest stworzenie społeczności, w której członkowie będą się wzajemnie wspierać w pogłębianiu swojej wiedzy na temat kreatywnych metod tworzenia nowych  produktów i usług. Sami uczestnicy będą mieli wpływ, w którym kierunku wydarzenie to będzie  ewoluowało. Koordynacją zajmują się osoby skupione wokół Fundacji na rzecz Inteligentnego Rozwoju.
Co się wydarzy podczas najbliższego spotkania?
Zgodnie z programem, 8 czerwca 2016 r. o godzinie 17.00 rozpocznie się trzecie spotkanie w ramach Design Thinking MeetUp Katowice. Podczas tego wydarzenia wystąpią doświadczeni
projektanci Marcin Piotrowski oraz dr hab. Andrzej Sobaś. Uczestnicy będą mogli posłuchać  dwóch ciekawych wykładów i podyskutować z prelegentami.

W kolejnej części spotkania scena będzie należała do samych uczestników. W formule Pecha Kucha będą oni mieli okazję wystąpić z 5-minutową prezentacją, w której automatycznie co 20
sekund będzie zmieniał się slajd. Będzie to okazja do pokazania informacji o swoim projekcie lub produkcie, poszukania osób do współpracy lub po prostu opowiedzenia o swojej pasji. Pod koniec spotkania będzie okazja do lepszego poznania się nawzajem. Rozpocznie się dyskusja przy stolikach na tematy, które uczestnicy chcieliby omówić. Niektóre będą nawiązywać do wystąpień z pierwszej części, inne do możliwości, jakie daje metoda Design Thinking, a jeszcze inne zostaną uszczegółowione podczas samego spotkania.

Kto będzie uczestniczyć?
Każdy jest mile widziany – projektanci usług, architekci, doktoranci, nauczyciele i naukowcy, ludzie biznesu, artyści, studenci, matki… Każdy może dołączyć do tego wydarzenia – uważamy, że im większa różnorodność, tym bardziej ciekawe dyskusje. Udział w wydarzeniu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas drugiej edycji, w której uczestniczyło ok. 70 osób, bezpłatne wejściówki rozeszły się błyskawicznie.

Szczegóły: www

Podziel się

Szczegóły

Data:
08/06/2016
Czas:
5:00 pm - 8:00 pm
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/dtmeetup

Miejsce

Królestwo
Rondo im. gen. Jerzego Ziętka 1
Katowice, Polska
+ Google Map

Organizator

Fundacja na rzecz Inteligentnego Rozwoju

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply