Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Design Thinking w TRAFO

28/11/2013 @ 5:00 pm - 8:00 pm

| Darmowy
Design Thinking Trafo

Design Thinking Szczecin to prezentacje połączone z panelem dyskusyjnym.

W programie:

Katarzyna Gliszczyńska – Design Thinking w biznesie.

Prezentacja poruszy kwestie korzyści i zagrożeń związanych ze stosowaniem metodologii Design Thinking przy projektowaniu produktów i usług.

Paweł Kopczyński – Integracja procesów projektowych w obszarze komunikacji wizualnej jako pochodna metodologii Design Thinking.

Komunikacja wizualna jest transparentnym medium w którym zawieszone są wszystkie działania ukierunkowane na budowanie relacji między nadawcą i odbiorcą, między produktem, a konsumentem, między usługa, a korzyścią z niej wynikającą. Komunikacja wizualna jest procesem myślowym, który stoi u podstaw wszystkich działań w je obrębie. Metodologia pracy oraz nomenklatura nurtu Design Thinking pozwala na skuteczne zintegrowanie wszystkich obszarów komunikacji wizualnej, co z kolei umożliwia skuteczniejsze budowanie relacji między produktem, a rynkiem.

Agata Dąbrowska –  Dizajn krytyczny – sztuka czy użyteczność?

Czy dizajn, jako dziedzina podejmująca i rozwiązująca problemy współczesnego świata, może wchodzić także w obszar refleksji i krytyki, zarezerwowany dotąd dla sztuki? Jak myślą i działają projektanci, a jak artyści? Czy dizajn krytyczny może dobrze funkcjonować także poza galeryjną półką?

 

Podziel się

Szczegóły

Data:
28/11/2013
Czas:
5:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.trafo.org/index/event/id/124

Miejsce

TRAFO
ul. Świętego Ducha 4
Szczecin, 70-205 Polska
+ Google Map

Organizator

Wydział Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply