Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Myślenia Projektowego 2016

18/05/2016 @ 8:00 am - 25/05/2016 @ 5:00 pm

fmp2016

Zaprojektuj swój sukces! Festiwal Myślenia Projektowego.

Wszystkich pomysłowych, ciekawych świata, którzy wierzą, że mogą być kreatorami rzeczywistości, chcących odkrywać nowe możliwości rozwoju zapraszamy na kolejny „wybuch pomysłowości” w Łódzkiem. W programie kilkadziesiąt warsztatów, wystawy, wirtualne prezentacje i wiele innych atrakcji. W tym roku wydarzenia festiwalowe zagoszczą w Łodzi, Sieradzu i Wieluniu.

Celem Festiwalu jest pokazanie kreatywnego potencjału regionu łódzkiego i stworzenie przestrzeni dla jego rozwoju. – Chcielibyśmy mieć wpływ na otaczający nas świat i budować przyjazne środowisko do życia, pracy, spędzania wolnego czasu. Dlatego chcemy udostępnić przestrzeń do budowania lepszego otoczenia i zaprojektowania sukcesu w wymiarach wpływających na jakość naszego życia – mówi Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego.

Wydarzenia, które znajdą się w programie Festiwalu pokażą, że można odnieść sukces prowadząc działalność, której efekty zaspokajają rzeczywiste potrzeby klientów, zaprojektować usługi publiczne budujące tożsamość regionalną i dumę lokalną i uczyć tak, aby przekazać pożądane na rynku pracy kompetencje.

Organizatorem Festiwalu jest Województwo Łódzkie.

Program i rejestracja: www

 

Podziel się

Szczegóły

Start:
18/05/2016 @ 8:00 am
Koniec:
25/05/2016 @ 5:00 pm
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.dt.lodzkie.pl/program-0

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Łódź, + Google Map

Organizator

Województwo Łódzkie

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply