Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Myślenia Projektowego

18/06/2015 @ 9:00 am - 24/06/2015 @ 10:00 am

festiwal-myslenia-projektowego-lodz

Jeżeli jesteś kreatywny, chcesz poszerzyć swoje horyzonty i odkryć skuteczne sposoby rozwiązywania problemów, odwiedź Festiwal Myślenia Projektowego – 18-24 czerwca.

Festiwal to szereg warsztatów, wystaw, debat oraz wydarzeń towarzyszących odbywających się na terenie województwa łódzkiego. Wydarzenia w ramach Festiwalu zlokalizowane będą m.in. na terenie Widzewskiej Manufaktury „WiMa” oraz w Centrum Promocji Mody – klastra branży tekstylno-odzieżowej przy Akademii Sztuk Pięknych w im. Władysława Strzemińskiego Łodzi.

Wydarzeniem inaugurującym będzie wystawa „Myśli zmieniające świat”, organizowana w na terenie „WiMy”, gdzie pokażemy drogę, którą przeszli projektanci aby stworzyć „idealny” produkt lub usługę.

Wprowadzeniem do tematu myślenia projektowego będzie Konferencja branżowa pod hasłem „Wymiana myśli”, podczas której porozmawiamy m.in. o łączeniu świata designu i biznesu oraz nauce myślenia projektowego przy zarządzaniu architekturą informacji, budowaniu marki i projektowaniu usług publicznych.

Podczas Festiwalu dzieci, młodzież i dorośli będą uczestniczyć w wyjątkowych Warsztatach Myślenia Projektowego. Mieszkańców województwa łódzkiego zaprosimy na spotkanie PechaKuchaNight Łódź, które będzie szansą do poznania ludzi twórczych, pokazania swoich projektów szerszej publiczności.

Program Festiwalu Myślenia Projektowego został ułożony w taki sposób, aby dać każdemu sposobność do zapoznania i zaprzyjaźnienia się z ideą Design Thinking. Wydarzenia zaplanowane w ramach FMP wyjaśnią o co chodzi w myśleniu projektowym, pokażą narzędzia, z których można korzystać oraz wdrożone już procesy poszukiwania odpowiedzi.

Nie pytajmy co, pytajmy dlaczego, próbujmy szukać odpowiedzi i rozwiązań. Festiwal Myślenia Projektowego pobudzi naszą wrażliwość na potrzeby, doda odwagi do zadawania pytań i podejmowania wyzwań. Odniesienie sukcesu jest w zasięgu naszych możliwości. Zaprojektujmy go razem!

Szczegółowy program: www

Rejestracja: www

Podziel się

Szczegóły

Start:
18/06/2015 @ 9:00 am
Koniec:
24/06/2015 @ 10:00 am
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.dt.lodzkie.pl/

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply