Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja User Conf

Kwiecień 12 - Kwiecień 13

User Conf to konferencja powstała z inicjatywy Thinkle – interdyscyplinarnego zespołu, który łączy pasja do metodyki Design Thinking.
Wiemy, jak ważny jest użytkownik, dlatego chcemy tą wiedzą dzielić się z innymi. Konferencja odbędzie się we Wrocławiu, w Krzywym Kominie przy ulicy Stanisława Dubois 33-35a, który w dniach 12 i 13 kwietnia 2019 roku zostanie w całości przejęty przez uczestników wydarzenia.
User Conf to wydarzenie, którego celem jest dzielenie się z uczestnikami wiedzą o projektowaniu rozwiązań pod kątem potrzeb użytkownika. To konferencja nie tylko dla designerów. Pozwoli zdobyć kompetencje każdemu, kto jest zainteresowany taką tematyką.
Dwudniową konferencję można przeżyć w dwojaki sposób, ponieważ uczestnik
ma do wyboru pomiędzy dwoma ścieżkami tematycznymi. Pierwsza z nich jest dla osób interesujących się Design Thinking, Service Design, Customer Experience, Employer Branding, VR oraz FinTech.
Druga ścieżka dotyka tematów takich jak UX Design, Project Management, Smart City, Data Driven Design.
Cała konferencja to ponad 40 prelegentów zarówno z wielkich jak i mniejszych przedsiębiorstw, poprowadzą oni 26 prelekcji oraz 16 warsztatów.
Zapraszamy na stronę interetową www.userconf.pl oraz na wydarzenie na Facebooku – https://www.facebook.com/events/2187734998210801/
 
 

Szczegóły

Start:
Kwiecień 12
Koniec:
Kwiecień 13
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.userconf.pl/

Miejsce

CRZ Krzywy Komin
ul. Dubois 33-35a
Wrocław, Polska
+ Google Map

Organizator

Thinkle