Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krakow Avocado Jam

Marzec 29 - Marzec 31

avocado

Kraków ponownie stał się częścią globalnego projektu Global Service Jam! Zapraszamy do udziału w intensywnych warsztatach Design Thinking/Service Design już w ostatni weekend marca!

Kraków Jam to jedna ze stu lokalizacji na całym świecie, która w czasie 48-godzinnego warsztatu podejmie wyzwanie zaprojektowania innowacyjnych rozwiązań w oparciu o metodykę Design Thinking.

Dlaczego “JAM”?
“jam session” w czasie którego, zamiast muzyki, tworzyć będziemy usługi. Service Jam to proces kreatywny oparty na konkretnej formule i narzędziach dzięki którym wyzwolisz swoje pokłady kreatywności, odkryjesz nowy sposób myślenia, stworzysz prototypy a co najważniejsze rozwiniesz swoją wiedzę na temat metodologii największych firm projektowych świata.

Dlaczego Design Thinking?
Design Thinking to połączenie metodyki i sposobu myślenia potrzebnych do tworzenia innowacyjnych produktów i usług rozwiązujących realne problemy, w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników.

Dlaczego Ty?
W warsztatach może wziąć udział każdy! Bez względu na to, czym się zajmujesz. Jeśli chcesz w ostatni weekend marca stworzyć z nami projekt zmieniający świat – aplikuj. Nie ukrywamy jednak, że lista miejsc jest ograniczona, dlatego czeka na Ciebie ankieta w której zadamy Ci kilka prostych pytań.

Szczegóły i rejestracja: https://krakowavocadojam.evenea.pl/

 

Podziel się

Szczegóły

Start:
Marzec 29
Koniec:
Marzec 31
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://krakowavocadojam.evenea.pl/

Miejsce

Kraków
Polska

Organizator

PLEO method
Strona internetowa:
http://pleomethod.com/

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply