Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Polishopa 2016

22/06/2016 @ 8:00 am - 26/06/2016 @ 5:00 pm

Już po raz trzeci Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (22.06 – 26.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking.

POLISHOPA Design Thinking Conference 2016 jest wydarzeniem, które przybliża uczestnikom metodykę DT która wspomaga proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych.

Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed trzema laty zrodził się pomysł by zorganizować międzynarodową konferencje w grodzie nad Brdą. Pierwsze dwie edycję przyciągnęły do Bydgoszczy każdorazowo około 250 uczestników. W tym roku poza dwoma dniami wykładów, organizatorzy zapraszają na zamknięty dwudniowy warsztat, podczas którego uczestnicy będą mogli zapoznać się bliżej z metodyką DT. Warsztat poprowadzi zagraniczny gość, który jednocześnie jest jednym z głównych prelegentów podczas części konferencyjnej.

Po raz pierwszy udało się również zainteresować konferencją prelegenta ze Stanów Zjednoczonych, co powoduje, że konferencja zaczyna wykraczać poza obszar Starego Kontynentu i przybiera charakter globalny.

Na uczestników czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, natomiast już dziś potencjał konferencji został dostrzeżony w kraju o czym świadczą patronaty honorowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.

Szczegóły i rejestracja: www.polishopa.pl

 

Podziel się

Szczegóły

Start:
22/06/2016 @ 8:00 am
Koniec:
26/06/2016 @ 5:00 pm
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://polishopa.pl/

Miejsce

Opera NOVA
ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5
Bydgoszcz, 85-070 Polska
+ Google Map

Organizator

SHOPA Design Thinking Workspace

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply