Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Polishopa Design Thinking Conference 2015

09/06/2015 @ 8:45 am - 10/06/2015 @ 5:00 pm

Polishopa-design-thinking

Druga edycja międzynarodowej konferencji odbędzie się 9 i 10 czerwca w bydgoskiej Operze Nova. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, całkowicie poświęcone metodyce Design Thinking – czyli myślenia projektowego!

Tegoroczna konferencja podzielona została wg. 4 boków tematycznych: Design Thinking, Service Design Thinking, Design Thinking w Biznesie oraz Dydaktyce.

Swoje uczestnictwo potwierdzili już przedstawicie światowych instytucji związanych z Design Thinking, projektowaniem i innowacyjnością. Wśród nich: Hasso-Plattner Institut Poczdam, Aalto Design Factory, Entrepreneur Country Global Poland czy Innovatika.

Prelegenci i goście podzielą się własnymi doświadczeniem i wiedzą w tematyce Design Thinking, projektowania usług oraz światowych trendów, ale także opowiedzą o swoich pasjach i przełamującym stereotypy sposobem patrzenia na świat.

Dodatkowym elementem konferencji, będzie płatna uroczysta kolacja zamknięta połączona z wystąpieniem gościa specjalnego.

Organizatorem konferencji jest SHOPA Design Thinking  Workspace.

Aby wziąć udział, wystarczy zapisać się na wybrane panele korzystając z formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie internetowej: www

Organizatorzy przewidzieli ok. 230 miejsc dla chętnych. Rejestracja na to wydarzenie jest bezpłatna i potrwa do 17 maja.

Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia udziału w POLISHOPA Gala Dinner – uroczystej kolacji zamkniętej, połączonej z wystąpieniem gościa specjalnego.

Szczegóły: www

 

 

Podziel się

Szczegóły

Start:
09/06/2015 @ 8:45 am
Koniec:
10/06/2015 @ 5:00 pm
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://polishopa.pl/

Miejsce

Opera NOVA
ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5
Bydgoszcz, 85-070 Polska
+ Google Map

Organizator

SHOPA Design Thinking Workspace

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply