Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Design Thinking e-Slask

07/03/2015 @ 9:00 am - 4:00 pm

| Darmowy
dt-scsi

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego stawia nie lada wyzwanie wszystkim, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak można tworzyć innowacyjne produkty i usługi za pomocą procesu Design Thinking! Zaprasza do aktywnego udziału w dwudniowych, bezpłatnych warsztatach.

Podczas warsztatów uczestnicy będą pracować w kilkuosobowych zespołach nad rozwiązaniem faktycznych problemów związanych z funkcjonowaniem elektronicznej administracji w Polsce. Na tym przykładzie poznają cały proces projektowy, który będzie można wykorzystywać w późniejszej pracy nad własnymi pomysłami.

Pomiędzy spotkaniami wymagane będzie zaangażowanie uczestników w badania i obserwacje oraz praca on-line z innymi członkami zespołu – trzeba będzie poświęcić parę godzin w ciągu dwóch tygodni.

Na szkolenie zaproszone są osoby, które dla zdobycia nowych umiejętności poświęcą swój wolny czas i wykażą się aktywnością w pracy grupowej. Mile widziani są ludzie z energią i pasją, którzy pragną nauczyć się, jak poszukiwać niecodziennych rozwiązań na codzienne problemy.

Szczegóły i rejestracja: www

 

Podziel się

Szczegóły

Data:
07/03/2015
Czas:
9:00 am - 4:00 pm
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.e-slask.pl/article/rejestracja

Miejsce

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego
ul Powstańców 34
Katowice, 40-954 Polska
+ Google Map

Organizator

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego
Strona internetowa:
http://www.e-slask.pl

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply