Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

World Usability Day Silesia

22/11/2014 @ 8:00 am - 5:00 pm

world-usability-days-silesia

WUD Silesia to edukacyjne wydarzenie non-profit, poświęcone tematyce  UX/Usability, które odbywa się na Śląsku cyklicznie od 2010 roku.

Jego celem jest popularyzacja wiedzy na temat projektowania użytecznych produktów i usług. Konferencja organizowana jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy World Usability Day (Światowy Dzień Użyteczności), zapoczątkowanej przez Usability Professionals Association, stowarzyszenie zrzeszające profesjonalistów branży UX z całego świata.

Śląska edycja WUD organizowana jest przez firmę Future Processing oraz przyjaciół – instytucje partnerskie oraz wolontariuszy.

Każdego roku, konferencji towarzyszy motyw przewodni. W tej edycji to ZAANGAŻOWANIE (ang. Engagement). Pracując nad tegorocznym wydarzeniem, szukaliśmy osób, które angażują się w różnych dziedzinach, nie tylko UX. Chcemy pokazać, że nie można mówić o użyteczności bez zaangażowania wszystkich osób, na które projekt ma wpływ.

WUD Silesia popularyzuje wiedzę na temat projektowania użytecznych produktów i usług. Konferencja organizowana jest w ramach międzynarodowej  inicjatywy World Usability Day (Światowy Dzień Użyteczności), zapoczątkowanej przez Usability Professionals Association, stowarzyszenie zrzeszające profesjonalistów branży UX z całego świata.

Konferencja WUD Silesia skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematem użyteczności, w szczególności do projektantów, programistów, inżynierów, psychologów, socjologów, architektów, studentów oraz osób związanych z trzecim sektorem.

Szczegóły i rejestracja: www

Podziel się

Szczegóły

Data:
22/11/2014
Czas:
8:00 am - 5:00 pm
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://wudsilesia.pl

Miejsce

Muzeum Śląskie
Ul. T. Dobrowolskiego 1
Katowice, 44-206 Polska
+ Google Map

Organizator

Future Processing
Strona internetowa:
http://www.future-processing.com

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply