Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

AKADEMIA DESIGN THINKING – Train the Trainer

02/12/2019 - 04/12/2019

Akademia Design Thinking – Train the Trainer to 5 dniowy kurs, który dostarcza uczestnikom wiedzę i umiejętności do samodzielnego prowadzenia projektów z wykorzystaniem design thinking w swoim środowisku pracy. To nauka przez doświadczanie oraz praktyczne, kompleksowe zapoznanie się z procesem i narzędziami projektowania skutecznych rozwiązań w biznesie. Absolwenci Akademii znają narzędzia design thinking i specyfikę roli osób odpowiedzialnych za prowadzenie projektów i procesów z wykorzystaniem tej metodyki. Dlatego już podczas szkolenia uczestnicy mają okazję w grupach i samodzielnie planować i prowadzić elementy projektów wykorzystując zdobytą wiedzę ze wsparciem prowadzących. Dodatkowo, na bieżąco otrzymują także informację zwrotną dotyczącą poszczególnych zadań, które wykonują.

Terminy:

BLOK 1: 2-4 grudnia 2019

BLOK 2: 7 stycznia 2020

BLOK 3: 28 lub 29 stycznia 2020

 

BLOK 1

Blok 1 koncentruje się na zaprezentowaniu całościowego procesu oraz narzędzi design thinking. Przechodząc przez poszczególne etapy procesu i zapoznając się z narzędziami, uczestnicy otrzymują praktyczne zadania do wypracowania i przećwiczenia. Takie podeście tworzy bardzo praktyczny wymiar warsztatowy, gdzie uczestnicy budują swoje umiejętności przez praktykę i zrozumienie.

BLOK 2

Podczas trwania Bloku 2 uczestnicy doświadczają prowadzenia procesu z perspektywy projektanta. Efektem warsztatów jest doświadczenie procesu z perspektywy prowadzącego, przećwiczenie technik moderacji procesu oraz doboru narzędzi oraz uzyskanie pogłębionej, rozwojowej informacji zwrotnej od trenerów i uczestników w zakresie swojej części prowadzonego procesu.

BLOK 3

W trakcie Bloku 3 uczestnicy przyjmują rolę projektantów i w 2-3 osobowych zespołach są odpowiedzialni za przygotowanie i przeprowadzenie projektu z wykorzystaniem nabytej wiedzy i kompetencji z zakresu design thinking. Proces projektowy odbywa się w obecności trenerów, którzy na bieżąco dostarczają informację zwrotną dotyczącą moderacji.

SESJE MENTORINGOWE

Po zakończeniu kursu, każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z dwóch godzin indywidualnych konsultacji z jednym z trenerów prowadzących kurs w dogodnym dla niego terminie.

Dla kogo?

Akademia design thinking – Train the Trainer na pewno zainteresuje wszystkich:

 • Project menadżerów
 • Właścicieli firm
 • HR
 • Otwartych na nowe kierunki rozwoju osobistego i organizacji
 • Szukających ciekawych inspiracji na rozwój zespołu
 • Zwolenników nowego sposobu myślenia o rozwiązywaniu problemów i propagujących ideę klientocentryczności

Cele kursu

 • kompleksowe przygotowywanie uczestników do pełnienia roli projektantów design thinking
 • zmiana sposobu myślenia o potrzebach klienta i innowacji, dzięki czemu uczestnicy stają się ambasadorami i liderami zmiany
 • zdobycie umiejętności projektowania użytecznych rozwiązując bazujących na konkretnych wyzwaniach
 • zdobycie praktycznych umiejętności kreatywnego rozwiązywanie problemów i realizowania projektów z wykorzystaniem design thinking
 • możliwość praktycznego przećwiczenia zdobytej wiedzy ze wsparciem doświadczonych trenerów oraz
 • uzyskanie certyfikatu projektanta design thinking

Szczegóły i zapisy: https://klientocentryczni.pl/akademia-design-thinking-train-the-trainer/

 

Szczegóły

Start:
02/12/2019
Koniec:
04/12/2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://klientocentryczni.pl/akademia-design-thinking-train-the-trainer/

Miejsce

Łódź

Organizator

Klientocentryczni
Strona internetowa:
http://klientocentryczni.pl/