Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Certyfikowany Kurs Moderatora Design Thinking 14-19.06 ONLINE

14 czerwca - 19 czerwca

Zdobądź niezwykle przydatne w dzisiejszych czasach kompetencje Moderatora Design Thinking. Poznaj proces, narzędzia i sposób myślenia, który pomoże zarówno Tobie jak i Twoim klientom elastycznie i kreatywnie odpowiadać na współczesne wyzwania i potrzeby odbiorców oraz tworzyć innowacje w obszarze produktów, usług czy procesów. Prowadź spotkania, warsztaty i projekty w angażujący i kreatywny sposób, który przynosi wymierne efekty!

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz:

– prowadzić efektywne spotkania i warsztaty co-creation zarówno online jak i offline w kreatywny angażujący sposób
– badać potrzeby klientów lub pracowników, zadawać odpowiednie pytania i wyciągać konstruktywne wnioski
– projektować nowe lub udoskonalać istniejące procesy, produkty, usługi lub ofertę dla pracowników lub klientów
– projektować technologię zorientowaną na człowieka i jego potrzeby
– nauczyć się nowych sposobów rozwiązywania problemów i zapraszać do współtworzenia rozwiązań cały zespół
– moderować burzliwe dyskusje, czerpać z różnorodności zespołu i zarządzać konfliktami
– rozwinąć swoje kompetencje jako trener i moderator o pracę z zespołami w coraz popularniejszej metodyce Design Thinking oraz Service Design, z których
– korzystają na co dzień  najbardziej innowacyjne firmy świata
– dotrzeć do ukrytych insightów klienta, aby stworzyć propozycję wartości i komunikację marketingową w oparciu o głębokie zrozumienie odbiorcy
– formułować inspirujące wyzwania, tworzyć i wdrażać innowacje oraz potrzebne zmiany w zespole i całej organizacji

O kursie:

Kurs Design Thinking polecany jest szczególnie osobom związanym z HR, Marketingiem, Innowacjami, konsultantom, trenerom i coachom, analitykom, architektom biznesowym oraz zespołom IT, project managerom i team leaderom, właścicielom firm, zarządom i liderom zmian w organizacjach.

Design Thinking to uniwersalna metoda tworzenia innowacji i kreatywnego rozwiązywania problemów. Pomaga osiągać sukcesy takim firmom jak Apple, Google, Skanska czy IBM. Jest to klientocentryczny proces, narzędzia oraz sposób myślenia. Prowadzi do stworzenia rozwiązań, które są wdrażalne, efektywne biznesowo i jednocześnie pożądane przez użytkowników.

Kurs przygotowuje do roli Moderatora Design Thinking oraz prowadzenia warsztatów i projektów tą metodą zarówno w formie online jak i offline.

Doświadczysz całego procesu, narzędzi i mindsetu zarówno w roli uczestnika warsztatu, jak również samodzielnie moderując wybrane moduły warsztatu design thinking.

To 6 dni intensywnej nauki, praktyki i dobrej zabawy. Uczestnicy przechodzą przez cały proces i najważniejsze narzędzia, a przede wszystkim ćwiczą odpowiednie podejście i praktykują na realnych wyzwaniach. Uczą się m.in: badać potrzeby, zadawać odpowiednie pytania, definiować wyzwania, tworzyć innowacyjne rozwiązania, budować prototypy, testować, wdrażać oraz stosować metodę w praktyce na co dzień. Wszystko to bez wychodzenia w domu, online, w formie interaktywnych warsztatów!

Wartością dodaną dla uczestników jest doświadczenie przejścia przez cały proces szkolenia design thinking online i przećwiczenie narzędzi, które każdy może zastosować w swojej praktyce doradczo-szkoleniowej online i offline. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymuje po warsztacie 1h konsultacji indywidualnych online gratis.

 

Szczegóły i zapisy na stronie organizatora: kursmoderatoradesignthinkingczerwiec2021

Szczegóły

Start:
14 czerwca
Koniec:
19 czerwca
Strona internetowa:
https://inspiregroup.pl/

Organizator

Inspire Group
Strona internetowa:
www.inspiregroup.pl