Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Design Thinking Adventure with Yelp #1

11/12/2014 @ 18:00 - 21:00

Darmowy

W trakcie pierwszej niesamowitej przygody Service Design Thinking w hub:raum pokażemy Wam, w jaki sposób wykorzystać metodykę Design Thinking, aby stworzyć prototyp usługi, a następnie jak wykorzystać zebrane doświadczenia, aby uczynić usługę lepszą, zanim zostanie udostępniona końcowym użytkownikom.
Plan:
11 grudnia hub:raum stanie się ostatnim miejscem w Krakowie, które przetrwało kataklizm, a naszym zadaniem będzie stworzenie usługi, która pomoże przekształcić przestrzeń przystosowaną do budowania innowacji w miejsce, w którym powstanie projekt innowacyjnej pomocy dla ofiar.
Wydarzenie jest darmowe i otwarte, ale prosimy o zapisy przez Yelpa
Opis serii:
The Great PLEO skills Design Thinking Adventure with Yelp to cykl otwartych, darmowych spotkań odbywających się co tydzień, w trakcie których tłumaczone będą zagadnienia związane z Design Thinking – narzędzia, przykłady wykorzystania, metodyka.
Wydarzenie organizowane jest przez PLEO skills oraz Yelp Kraków, które połączyły swoje siły, żeby tworzyć oraz animować krakowską społeczność zainteresowaną projektowaniem usług w najlepszy możliwy sposób.

Szczegóły

Data:
11/12/2014
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1518464601772666/

Miejsce

Hubraum Krakow
Przemysłowa 12
Kraków, Polska
+ Google Map

Organizator

PLEO Skills