Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Design Thinking Jam – Tożsamość lokalna

29/01/2014 @ 09:00 - 16:00

Bezpłatnie
Design Thinking Jam Tożsamość Lokalna

Zróbmy coś razem dla siebie!
Czy wielkopolanie to lokalni patrioci? Czym jest dla nas dziedzictwo kulturowe naszego regionu? Co dla nas znaczy? Czy jest ważne? Czy w ogóle myślimy o tych kwestiach? Czy Wielkopolska to po prostu kolejne miejsce na ziemi czy jest w jakiś sposób wyjątkowe? Design Thinking Jam to okazja, żeby poznać prawdziwe odpowiedzi na te pytania. Nie takie jak podają statystyki, nie te układane pod publikacje prasowe czy wydawnictwa, ale opinie i potrzeby mieszkańców tego regionu.
Jam to również unikalna szansa na spotkanie ludzi wywodzących się z różnych środowisk, poznanie ich poprzez wspólną, intensywną 8 godzinną pracę. Ważne jest również to, że da ona konkretny efekt – usługę lub produkt, który ma wzmacniać właśnie tą lokalną tożsamość. Każdy z uczestników będzie miał swój konkretny wkład w finanlne rozwiązanie, ale też pozna techniki pracy w grupie, wzmacniania kreatywności, budowania zaangażowania.
Jam realizowany dla Fundacji Wielkopolska Brand. 
Zapisz się już dzisiaj:
– zgłoś swój udział poprzez naszą stronę (link poniżej)
– szukamy osób do interdyscyplinarnych zespołów – uzasadnij dlaczego to właśnie Ty masz być uczestnikiem DTJ – napisz na adres kasia@dt-poznan.pl
– ilość miejsc ograniczona

Szczegóły

Data:
29/01/2014
Godzina:
09:00 - 16:00
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
http://dt-poznan.pl/warsztaty.html#design-thinking-jam-tozsamosc-lokalna

Miejsce wydarzenia

Design Thinking Poznań
ul. Prusa 4
Poznań,
+ Google Map

Organizator

Design Thinking Poznań