Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Design Thinking ZERO!

10/12/2019 @ 18:00 - 21:00

►DT0 – Design Thinking ZERO №21
Design Thinking to połączenie metodyki i sposobu myślenia potrzebnych do tworzenia innowacyjnych produktów i usług rozwiązujących realne problemy, w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników.Prześledźcie główne etapy procesu projektowego oraz inspirujące przykłady zastosowania Design Thinking w projektach z całego świata, a przede wszystkim przetestujecie elementy metodyki Design Thinking na przykładzie realnego problemu.

►Bilety: Warsztaty nasycone są materiałami przygotowanymi przez trenerów. Dlatego organizatorzy zdecydowali się na pospolitą składkę w wysokości 19,99zł. Mają też dla Was materiały, które zabierzecie ze sobą.

►Miejsce: Hangarek PLEO ul. Limanowskiego 36/30

►Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy chcą działać innowacyjnie. Nieważne, czy pracujesz w korporacji, mniejszej firmie, organizacji pozarządowej, prowadzisz startup czy studiujesz – te spotkania są dla Ciebie!

►Trenerzy
Paweł Krzciuk – współzałożyciel firm z grupy PLEO, dyrektor artystyczny w PLEO design, projektant UX w PLEO digital.Trener metodyki Design Thinking i Service Design. Współorganizator krakowskich edycji projektu Global Service Jam – Krakow Jams, koordynator merytoryczny projektu. Zrealizował ponad 100 projektów z obszaru brand, web i service designu.

Agnieszka Krzciuk – Starszy projektant w firmie PLEO design. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i Katowicach na kierunku Wzornictwo Przemysłowe. Współtwórca narzędzi PLEO używanych na szkoleniach.

Szczegóły i zapisy: https://pleomethod.com/szkolenia/design-thinking-zero-21

 

Szczegóły

Data:
10/12/2019
Godzina:
18:00 - 21:00
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://pleomethod.com/szkolenia/design-thinking-zero-21

Miejsce wydarzenia

Kraków
Polska

Organizator

PLEO method
Witryna internetowa:
http://pleomethod.com/