Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Myślenia Projektowego 2016

18/05/2016 @ 08:00 - 25/05/2016 @ 17:00

Zaprojektuj swój sukces! Festiwal Myślenia Projektowego.
Wszystkich pomysłowych, ciekawych świata, którzy wierzą, że mogą być kreatorami rzeczywistości, chcących odkrywać nowe możliwości rozwoju zapraszamy na kolejny „wybuch pomysłowości” w Łódzkiem. W programie kilkadziesiąt warsztatów, wystawy, wirtualne prezentacje i wiele innych atrakcji. W tym roku wydarzenia festiwalowe zagoszczą w Łodzi, Sieradzu i Wieluniu.
Celem Festiwalu jest pokazanie kreatywnego potencjału regionu łódzkiego i stworzenie przestrzeni dla jego rozwoju. – Chcielibyśmy mieć wpływ na otaczający nas świat i budować przyjazne środowisko do życia, pracy, spędzania wolnego czasu. Dlatego chcemy udostępnić przestrzeń do budowania lepszego otoczenia i zaprojektowania sukcesu w wymiarach wpływających na jakość naszego życia – mówi Witold Stępień Marszałek Województwa Łódzkiego.
Wydarzenia, które znajdą się w programie Festiwalu pokażą, że można odnieść sukces prowadząc działalność, której efekty zaspokajają rzeczywiste potrzeby klientów, zaprojektować usługi publiczne budujące tożsamość regionalną i dumę lokalną i uczyć tak, aby przekazać pożądane na rynku pracy kompetencje.
Organizatorem Festiwalu jest Województwo Łódzkie.
Program i rejestracja: www
 

Szczegóły

Start:
18/05/2016 @ 08:00
Koniec:
25/05/2016 @ 17:00
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.dt.lodzkie.pl/program-0

Miejsce

Miejsce bez nazwy
Łódź, + Google Map

Organizator

Województwo Łódzkie