Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Myślenia Projektowego 2017

22/11/2017 - 24/11/2017

Już naprawdę niebawem, bo w terminie 22-24 listopada rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Myślenia Projektowego.
W trakcie tych 3 dni, wypełnionych po brzegi wykładami, warsztatami, konferencjami, a dla tych, którzy nie mogą dotrzeć do nas fizycznie – wirtualnymi spotkaniami w postaci webinariów, po raz kolejny udowodnimy, że design to nie sztuczka, pozwalająca sprzedawać wymyślne przedmioty za duże pieniądze.
Metoda Design thinking to sposób na poprawianie otaczającego świata, poprzez aktywne i uważne słuchanie, a także świadomą obserwację. Dzięki nim jesteśmy w stanie przełożyć obserwację na zrozumienie, czyli wejście w tzw. buty klienta, a zrozumienie – jak pisał Tim Brown – na produkty i usługi, które czynią nasze życie lepszym oraz są dostosowane do naszych potrzeb i jednocześnie oczekiwań.
Pomyślicie być może, że Design thinking to czary mary, ale uspakajamy Was, że z pewnością nie nauczymy Was czarować.
Natomiast dajemy słowo, że przy użyciu DT nauczycie się skutecznie rozwiązywać problemy. Dostrzeżecie, że bez wyjątku każdy może kreatywny, mieć odwagę do podejmowania wyzwań, dzięki którym jest w stanie wykreować prawdziwą wartość dla siebie i innych. Program wydarzenia będzie zawierał wydarzenia zarówno dla studentów, mieszkańców, jak i przedsiębiorców.
Organizator Festiwalu Myślenia Projektowego – Województwo Łódzkie jest doskonałym przykładem na to, że Design thinking po prostu się sprawdza w praktyce, bo właśnie tę filozofię myślenia Łódzkie wdrożyło w życie i od kilku lat konsekwentnie wykorzystuje w swojej promocji.
Wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu będą bezpłatne. Wystarczy się zarejestrować.
Szczegóły i rejestracja: www
 
 

Szczegóły

Start:
22/11/2017
Koniec:
24/11/2017
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://dt.lodzkie.pl/

Miejsce

Łódź

Organizator

Województwo Łódzkie