Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Myślenia Projektowego

18/06/2015 @ 09:00 - 24/06/2015 @ 10:00

Jeżeli jesteś kreatywny, chcesz poszerzyć swoje horyzonty i odkryć skuteczne sposoby rozwiązywania problemów, odwiedź Festiwal Myślenia Projektowego – 18-24 czerwca.
Festiwal to szereg warsztatów, wystaw, debat oraz wydarzeń towarzyszących odbywających się na terenie województwa łódzkiego. Wydarzenia w ramach Festiwalu zlokalizowane będą m.in. na terenie Widzewskiej Manufaktury „WiMa” oraz w Centrum Promocji Mody – klastra branży tekstylno-odzieżowej przy Akademii Sztuk Pięknych w im. Władysława Strzemińskiego Łodzi.
Wydarzeniem inaugurującym będzie wystawa „Myśli zmieniające świat”, organizowana w na terenie „WiMy”, gdzie pokażemy drogę, którą przeszli projektanci aby stworzyć „idealny” produkt lub usługę.
Wprowadzeniem do tematu myślenia projektowego będzie Konferencja branżowa pod hasłem „Wymiana myśli”, podczas której porozmawiamy m.in. o łączeniu świata designu i biznesu oraz nauce myślenia projektowego przy zarządzaniu architekturą informacji, budowaniu marki i projektowaniu usług publicznych.
Podczas Festiwalu dzieci, młodzież i dorośli będą uczestniczyć w wyjątkowych Warsztatach Myślenia Projektowego. Mieszkańców województwa łódzkiego zaprosimy na spotkanie PechaKuchaNight Łódź, które będzie szansą do poznania ludzi twórczych, pokazania swoich projektów szerszej publiczności.
Program Festiwalu Myślenia Projektowego został ułożony w taki sposób, aby dać każdemu sposobność do zapoznania i zaprzyjaźnienia się z ideą Design Thinking. Wydarzenia zaplanowane w ramach FMP wyjaśnią o co chodzi w myśleniu projektowym, pokażą narzędzia, z których można korzystać oraz wdrożone już procesy poszukiwania odpowiedzi.
Nie pytajmy co, pytajmy dlaczego, próbujmy szukać odpowiedzi i rozwiązań. Festiwal Myślenia Projektowego pobudzi naszą wrażliwość na potrzeby, doda odwagi do zadawania pytań i podejmowania wyzwań. Odniesienie sukcesu jest w zasięgu naszych możliwości. Zaprojektujmy go razem!
Szczegółowy program: www
Rejestracja: www

Szczegóły

Początek:
18/06/2015 @ 09:00
Koniec:
24/06/2015 @ 10:00
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
http://www.dt.lodzkie.pl/