Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Innowacyjne Szkolenie Moderatorskie Design Thinking | Warszawa

27/05/2019 - 31/05/2019

Serdecznie zapraszamy na pierwsze i jedyne na polskim rynku Szkolenie Moderatorskie Design Thinking, na którym uczestnicy mają okazję trenować swoje umiejętności na realnym wyzwaniu, realnego zespołu zewnętrznej organizacji.
Zdobądź swoje pierwsze doświadczenie i referencje od klienta jako moderator design thinking.

CZYM JEST NASZE SZKOLENIE? 
Moderatorskie szkolenie to 5-dniowy, intensywny, praktyczny i wypełniony po brzegi wiedzą oraz narzędziami trening przygotowujący do samodzielnego prowadzenia warsztatów i projektów metodą design thinking. Nasze szkolenie, prowadzone przez naszych wieloletnich trenerów i przede wszystkim praktyków, wyposaży Cię w ich bogate know-how, dzięki któremu realizujemy najbardziej innowacyjne projekty. Mierz wysoko i wybierz szkolenie, które wyposaży Cię w pełen zestaw kompetencji skutecznego moderatora design thinking. Poznaj design thinking od kuchni i poprowadź swój zespół do konkretnych efektów biznesowych.
DLA KOGO?
  • Pracowników organizacji potrzebujących know-how design thinking do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w różnych obszarach funkcjonowania organizacji.
  • Przedsiębiorców i twórców startupów poszukujących narzędzi do lepszego odpowiadania na potrzeby klientów, budowania przewagi konkurencyjnej i sposobów wyróżnienia się na rynku dzięki innowacjom.
  • Pracowników urzędów i instytucji publicznych pracujących nad usługami publicznymi i usprawnieniami w administracji publicznej.
  • Trenerów biznesu, trenerów wewnętrznych, konsultantów i coachów chcących poszerzyć swój warsztat pracy i zbudować wartość dodaną dla swoich usług.

CO WYRÓŻNIA TO SZKOLENIE?

  • Know-how firmy projektowej – Wiele firm dużo mówi o innowacjach i design thinking. Oferują warsztaty i szkolenia, ale nie mają one w swoim portfolio zaprojektowanych realnych innowacji, które działają i przynoszą konkretne wyniki biznesowe. My opieramy nasze warsztaty i szkolenia na naszym doświadczeniu i know how zdobytemu w budowaniu prawdziwych innowacji.
  • Certyfikat moderatora i praktyka – Jedyni w Polsce, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu szkoleniowemu, oferujemy zdobycie certyfikatu moderatora oraz praktyka metody. Dzięki temu zyskujesz, bardzo ważny w budowaniu autorytetu, dowód pracy z realnym klientem. Otrzymujesz od niego referencje w postaci podpisu na certyfikacie oraz oddzielnych referencji.
  • Bogate doświadczenie trenerskie – Połączyliśmy nasz autorski know-how z niezwykłymi umiejętnościami facylitatorskimi i dużym doświadczeniem trenerskim. Na naszych warsztatach i szkoleniach nie ma nudy. Uczestnicy zanurzają się w proces nauki po same głowy i nie czują upływającego czasu. Stwarzamy bezpieczne warunki do nauki przez praktykę.

DOWIEDZ SIĘ O WIELE WIĘCEJ NA STRONIE: 

Szczegóły

Start:
27/05/2019
Koniec:
31/05/2019
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://directpeopleinnovation.pl/design-thinking-szkolenie

Miejsce

Warszawa
Polska

Organizator