Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja MCE Positive Tech

08/05/2017 @ 09:45 - 09/05/2017 @ 17:45

Zł999

Jak projektują aplikacje m.in. w Google, SoundCloud, IBM i Uber? Dowiesz się na MCE!
Dobre praktyki w projektowaniu aplikacji VR i AR. Dobrze zdefiniowany interfejs aplikacji tworzonej na system Android. 10 lat historii Apple oczami doświadczonego programisty iOS. To tylko wybrane tematy konferencji MCE – wydarzenia tworzonego przez projektantów i inżynierów dla projektantów i inżynierów aplikacji mobilnych, VR, AR, webowych i innych. Czwarta edycja MCE odbędzie się w Warszawie 8-9 maja. Dla designerów organizator przewidział promocję ”Trust Me I’m a Designer”, dzięki której mogą kupić bilet 40% taniej, a dla naszych pozostałych czytelników mamy 15% kod zniżkowy.
MCE to konferencja stworzona dla projektantów oraz inżynierów, którzy szukają praktycznej wiedzy na temat UX i UI, jak i sprawnego tworzenia skalowalnych systemów, na których oparte są aplikacje mobilne, webowe, VR czy AR.
W agendzie duży nacisk położono na tematy atrakcyjne z jednej strony dla projektantów i inżynierów aplikacji osobno, jak i na zagadnienia ułatwiające współpracę między całymi zespołami. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów, a także porozmawiać osobiście w luźnej atmosferze afterparty m.in. z:

  • Manuelem Clement, VR i UX Designerem Google, odpowiedzialnym m.in. za projekt Google X oraz wiele znanych Google Doodles
  • Siri Betts-Sonstegard, Design Researcher i Service Designer w IBM
  • Fernando Cejas, Software Engineer w SoundCloud
  • Ty Smith, Tech Lead w Uber, odpowiedzialny za aplikację Uber na system Android

Część merytoryczna MCE w tym roku jest wyjątkowo zachęcająca. Organizator zaprosił specjalistów z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm. Z aplikacji tworzonych przez prelegentów MCE korzystają miliony użytkowników dziennie.
Sprawdź, jaką wiedzą podzielą się z Tobą osobiście już w maju w Warszawie!
Dołącz do międzynarodowego spotkania pod hasłem Positive Tech!
Nadchodząca edycja konferencji odbywa się pod hasłem Positive Tech, rozumianym jako technologia tworzona dla ludzi, pomagająca rozwijać świat i wzbogacająca ludzkie doświadczenia. Organizatorzy podkreślają, że w rozwoju technologii nie chodzi o tworzenie jak największej liczby rozwiązań, a o tworzenie mądrzejszych i lepszych rozwiązań.
Idea ta zdaje się przemawiać do uczestników – do tej pory na MCE zarejestrowali się projektanci i programiści z Polski, Stanów Zjednoczonych, Francji, Włoch, Niemiec, Czech, Anglii, Słowacji i Węgier.
MCE zapowiada się jako prawdziwie międzynarodowe spotkanie najlepszych i  ambitnych projektantów i programistów aplikacji. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, które ułatwią Wam nawiązywanie nowych znajomości i networking.
Odbierz zniżkę dla designerów lub czytelników Designthinking.pl!
Jeśli chcesz znaleźć się w gronie najbardziej utalentowanych designerów i inżynierów aplikacji z niemal całego świata, zobacz relację z tamtego roku i dołącz do MCE! Rejestracja jest otwarta i dostępna pod adresem: https://mce4.evenea.pl. Na hasło “designthinking_15” otrzymacie 15% rabat.
Dla designerów przygotowano osobną promocję, umożliwiającą zakup biletu o 40% taniej – szczegóły znajdziecie tutaj.
 
 

Szczegóły

Start:
08/05/2017 @ 09:45
Koniec:
09/05/2017 @ 17:45
Koszt:
Zł999
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://2017.mceconf.com/

Miejsce

Centrum Nauki Kopernik
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20
Warszawa, Polska
+ Google Map

Organizator

Proidea