Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja Psychologia Transformacji. Binzes, projekty, rozwój osobisty.

14 października - 15 października

Perspektywa zmiany i rozwoju osobistego to najważniejsze aspekty współczesnego zarządzania i największe wyzwanie przed jakim stoi obecnie biznes. Dlatego #PsychologiaTransformacji to konferencja w całości poświęcona jest ludziom, zarządzaniu, przywództwie, komunikacji, empatii, współpracy, a w efekcie nie tylko projektom, ale procesom transformacji zwinnych i cyfrowych. Psychologia transformacji opiera się o trzy filary: biznes, projekty i rozwój osobisty, a w centrum wydarzenia pozostaje człowiek, jego doświadczenia i zachowania.

#PsychologiaTransformacji  wypełnia przestrzeń pomiędzy wyzwaniami współczesnego biznesu, potrzebą cyfryzacji czy przechodzenia na zwinny model pracy. Całość wymaga rozumienia już nie tylko metodyk zarządzania projektami, ale nauk związanych z użytkownikiem i projektowaniu zorientowanym na człowieka.  Szczególnie ważnego znaczenia nabiera technologia, a przez to dobór i wybór projektów ułatwiających wprowadzanie zmian i transformowanie modelu biznesowego.

Zmiana zachowań ludzkich ma niezwykły wpływ na oferowane produkty, spełnianie potrzeb użytkownika i przede wszystkim na nasze emocje i sposób podejmowani decyzji. Psychologia transformacji to odpowiedź na pytania, jakie nawyki ingerują w naszą codzienną pracę i życie, co staje za naszą motywacją i czy w ogóle ona istnieje, czy możemy mierzyć zaangażowanie, jakich liderów potrzebuje biznes i jak te kompetencje rozwinąć.

 #PsychologiaTransformacji dedykowana jest dla tych, którzy w pracy zarządzają, komunikują się, współpracują. Pokażemy jak implementować teorię psychologii w codzienną pracę, jak wyzwolić w ludziach motywację i zaangażowanie. Dzisiaj już wiemy, że granica między kompetencjami miękkimi a tzw. human skills została przekroczona, dlatego #PsychologiaTransofrmacji to jedyna konferencja całkowicie poświęcona ludzkiej twarzy zarządzania, uważności, nastawiona na komunikację, zaufanie i współpracę oraz rozwój osobisty. Wydarzenie wspierają wybitni trenerzy, praktycy biznesu, zarządzania projektami, psychologowie z wieloletnim doświadczeniem w kraju, jak i za granicą, coachowie i doradcy. Edycja 2021 odbędzie się wyłącznie on-line.

Organizatorem wydarzenia jest Magenta Business Consulting – firma stworzona z miłości do zarządzania, kompetencji ludzkich i budowania relacji.

Konferencja to dwa dni pełne wiedzy w tematach m.in. design thinking,rekrutacji, relacji, zespołów, kompetencji, agile czy UX.

Startujemy 14-15 października 2021!

Szczegóły wydarzenia https://magenta.consulting/konferencja

Szczegóły

Start:
14 października
Koniec:
15 października
Strona internetowa:
https://magenta.consulting/konferencja

Organizator

Magenta Business Consulting
Strona internetowa:
https://magenta.consulting/