Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kraków Banana Jam

27/02/2015 @ 18:00 - 01/03/2015 @ 18:00

Kraków Banana Jam to lokalna edycja Global Service Jam, wydarzenia, w trakcie którego ponad 150 miast na świecie zbiera się, żeby w 48 godzin zaprojektować przy pomocy Service Design Thinking nowe usługi, które zmienią świat.
Punktem wyjścia dla wydarzenia są jazzowe sesje jamowe, w trakcie których muzycy spotykali się, żeby grać to, co leży im na duszy. Przyświeca nam ta sama idea. Spotykamy się, żeby tworzyć, uczyć się i projektować w dobrej atmosferze.
Idea Global Service Jam to „48 hours to change the world”. Świat potrzebuje nowych rozwiązań, nowych pomysłów i nowych sposobów myślenia, żeby rozwiązywać trapiące nas na co dzień problemy. Myślimy o tym, w jaki sposób poradzić sobie z problemami od dziesięcioleci, teraz nadszedł czas, żeby po prostu działać. W samym sercu idei Design Thinking leży działanie, budowanie prototypów, wspólne tworzenie, testowanie i działanie dalej. Poza zmienianiem świata, chcemy wspólnie oderwać się od codziennej pracy i uwolnić wyobraźnię pracując kreatywnie w nowy sposób. Tworzenie naprawdę innowacyjnych rozwiązań to po prostu doskonała zabawa.
Szczegóły i rejestracja: www

Szczegóły

Start:
27/02/2015 @ 18:00
Koniec:
01/03/2015 @ 18:00
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/krakow/krakow-banana-jam-72995/

Miejsce

Hubraum Krakow
Przemysłowa 12
Kraków, Polska
+ Google Map

Organizator

Krakow Jams