Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Polishopa 2017

05/05/2017 @ 09:00 - 08/05/2017 @ 15:00

Już po raz czwarty Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni(05.06 – 08.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking.
POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2017 jest wydarzeniem, które przybliża uczestnikom metodykę DT która wspomaga proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych.
Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed czterema laty zrodził się pomysł by zorganizować międzynarodową konferencję w grodzie nad Brdą.
Pierwsze trzy edycję przyciągnęły do Bydgoszczy każdorazowo około 250 uczestników. W tym roku poza dwoma dniami wykładów, organizatorzy zapraszają na jeden z trzech zamkniętych warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli jeszcze bardziej zapoznać się z metodyką DT.
Na uczestników czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, natomiast już dziś potencjał konferencji został dostrzeżony w kraju o czym świadczą patronaty honorowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.
Szczegóły i rejestracja: www
 

Szczegóły

Początek:
05/05/2017 @ 09:00
Koniec:
08/05/2017 @ 15:00
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
http://polishopa.pl/

Miejsce wydarzenia

Opera NOVA
ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5
Bydgoszcz, 85-070 Polska
+ Google Map

Organizator

SHOPA Design Thinking Workspace