Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Praktyczny warsztat Design Thinking – Happy Coffee

19/03/2016 @ 10:00 - 15:00

300ZŁ

Korzystamy z kawiarni z wielu powodów: żeby wypić dobrą kawę, umówić się na pierwszą randkę, znaleźć chwilę na wysłanie maila, przeczytać poranną prasę. Jedni są tam na chwilę, inni spędzają pół dnia. Jedni patrzą w ekran tabletu, inni prowadzą ożywione rozmowy z rodziną lub przyjaciółmi.
Jak moglibyśmy zaprojektować lepsze doświadczenie użytkownika kawiarni, aby wyjść naprzeciw tym różnym, wciąż zmieniającym się potrzebom?
Kawiarnia jest idealnym miejscem do badań i obserwacji różnych stylów życia i stanowi punkt wyjścia do przyjrzenia się szerszemu problemowi: spędzania czasu w przestrzeni publicznej.
Temat ten będzie przedmiotem praktycznego warsztatu Design Thinking – Happy Coffee. W pierwszej części spotkania przeprowadzimy fazę empatii z klientami kawiarni działających we Wrocławskim Rynku. Zbadamy ich potrzeby i problemy, dowiemy się w jakim celu korzystają z tych miejsc i co chcą osiągnąć. Na bazie wywiadów stworzymy persony i zdefiniujemy problem projektowy. W drugiej części warsztatu będziemy projektowali dla nich produkty i usługi przy wykorzystaniu technik kreatywnych oraz zbudujemy i przetestujemy proste prototypy najlepszych pomysłów.
Szczegóły i rejestracja: www

Szczegóły

Data:
19/03/2016
Czas:
10:00 - 15:00
Koszt:
300ZŁ
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.ideatank.pl/warsztaty/

Miejsce

Idea Place
plac Solny 15
Wrocław, Polska
+ Google Map

Organizator

Fundacja IDEA TANK
Strona internetowa:
http://www.ideatank.pl