Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Projektowanie usług w Zamku Cieszyn

11/12/2013 @ 08:00 - 17:00

Darmowy
Design Thinking Zamek Cieszyn

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm i instytucji uczestniczących w Śląskim Klastrze Dizajnu do udziału w spotkaniu z Alexandrem Grotsem i Agnieszką Szóstek na temat projektowania usług.
Spotkanie pozwoli poznać metodologię service design. Prowadzący pokażą metody, które ułatwią zrozumienie oczekiwań użytkownika.
Prowadzący:
Dr Agnieszka Szóstek – pracuje jako wykładowca projektowania User Experience na warszawskiej ASP oraz w poznańskiej School of Form. Pomaga firmom wdrażać podejście zorientowane na użytkownika w projektowaniu usług i produktów, a także budowaniu organizacji i kultury firmy. Przez ponad 10 lat współpracowała m.in. z Philips, Océ Technologies, Google, Agfa Healthcare, Banksys, SmartSigns i Intelligent Lighting Institute. W 2005 roku rozpoczęła studia doktoranckie na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego Politechniki w Eindhoven, gdzie obroniła doktorat.  Obecnie współpracuje m.in. z Play (ponad 30 wspólnie zrealizowanych projektów), Samsung i Allegro oraz z różnymi instytucjami publicznymi, dla których prowadzi projekty i szkolenia z service design. Jest także autorem i współautorem programów studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych dla ASP w Katowicach, ASP w Warszawie oraz School of Form w Poznaniu.
Alexander Grots – niezależny konsultant w dziedzinie innowacji oraz założyciel i dyrektor zarządzający studia projektowego gravity-europe, które doradza klientom z sektora finansów, komunikacji, przemysłu oraz produktów konsumenckich. Jest założycielem HPI School of Design Thinking w Berlinie, z jego inicjatywy otwarto  na kilku uczelniach kierunki  o tematyce design thinking. Był wspólnikiem w firmie IDEO w Palo Alto (Kalifornia) oraz dyrektorem zarządzającym IDEO w Niemczech.  Ostatnio realizował sześciomiesięczny projekt badawczy w Chinach i Indiach oraz zarządzał start-upem z obszaru technologii mobilnych. Współpracował z takimi firmami jak: P&G, BMW, Coca Cola, Nestle, Pepsi, Audi, Mercedes, GoreTex, Vodafone, Swarovski, Siemens, BASF.
 

Szczegóły

Data:
11/12/2013
Czas:
08:00 - 17:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.zamekcieszyn.pl/pl/artykul/projektowanie-uslug-614

Miejsce

Zamek Cieszyn, Oranżeria
Ul. Zamkowa 3 a, b, c
Cieszyn, 43-400 Polska
+ Google Map

Organizator

Zamek Cieszyn