Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty Prototypowanie Marzeń – III edycja

27/09/2015 @ 09:00 - 17:00

ZŁ349

Zapraszamy Was na kolejną – 3cią edycję warsztatów Prototypowanie Marzeń. PM to projekt mający na celu rozwijanie i inspirowanie wszystkich, których celem jest realizowanie siebie, własnych projektów i spełnianie marzeń. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy i do zobaczenia na warsztatach 🙂
PROBLEM
Twoje marzenia wydają Ci się odległe i trudne do realizacji? Nie wiesz jak zwalczyć powstrzymującą Cię blokadę?
ROZWIĄZANIE
Prototypowanie Marzeń – intensywne warsztaty łączące narzędzia Design Thinking i rozwój osobisty. Podczas nich zaprojektujesz i wdrożysz rozwiązania, dzięki, którym realizacja marzeń, pomysłów i projektów będzie na wyciągnięcie ręki!
KORZYŚCI
– Zyskasz twórczą odwagę, do tworzenia własnego stylu życia.
– Poznasz w praktyce Design Thinking: proces, mindset, narzędzia.
– Wyrzucisz pomysły z głowy, wykonasz ich prosty prototyp, zaczniesz działać.
– Zaplanujesz wdrożenie rozwiązań metodą Getting Things Done.
– Zainspirujesz się do twórczego działania.
CO NA WARSZTATACH?
– Działanie – warsztaty charakteryzują się dużą intensywnością, ilością praktycznych ćwiczeń i narzędzi. Piszesz, rysujesz, rozmawiasz z ludźmi, tworzysz prototypy pomysłów.
– Ekstremalna współpraca – podczas warsztatu pracujemy w małych, interdyscyplinarnych zespołach. Jego wsparcie sprawia, że realizacja dużych wyzwań jest prostsza i nie przeraża nas tak bardzo.
– Osobiste projekty – jako uczestnik pracujesz nad własnymi projektami, które mogą dotyczyć różnych sfer np. biznesowej lub osobistej.
METODA
Design Thinking – to proces kreatywnego rozwiązywania problemów, tworzenia innowacyjnych produktów/usług, które rozwiązują rzeczywiste problemy ludzi. W naszym przypadku, wykorzystamy tę metodę do projektowania rozwiązań odpowiadających na INDYWIDUALNE POTRZEBY UCZESTNIKÓW WARSZTATU.
TRENERZY
Cześć, tu Arkadiusz Hezler i Mateusz Kaliszewski. To my zaprojektowaliśmy i poprowadzimy te warsztaty. Będziemy trzymać pieczę nad postępem procesu i oddamy Tobie całą swoją uwagę oraz wsparcie. Służymy swoją wiedzą, umiejętnościami i pełnym zaangażowaniem.
TESTIMONIAL
„Arek i Mateusz są rewelacyjnymi trenerami, którzy brawurowo przeprowadzają uczestników przez proces z niezwykłą sprawnością, błyskotliwością i energią. Stwarzają odpowiednią przestrzeń i warunki do doświadczania. Są trochę opiekunami, a trochę akuszerami dobrych pomysłów. Przyjemność i niezapomniane doświadczenie. Dziękuję!”
-Magda
Rejestracja: www
 

Szczegóły

Data:
27/09/2015
Czas:
09:00 - 17:00
Koszt:
ZŁ349
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://prototypowaniemarzen.pl/#owarsztatach

Miejsce

LABLife
ul. Noakowskiego 16
Warszawa, Polska
+ Google Map

Organizator

Prototypowanie Marzeń
Strona internetowa:
http://prototypowaniemarzen.pl/