Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

World Usability Day Silesia

22/11/2014 @ 08:00 - 17:00

WUD Silesia to edukacyjne wydarzenie non-profit, poświęcone tematyce  UX/Usability, które odbywa się na Śląsku cyklicznie od 2010 roku.
Jego celem jest popularyzacja wiedzy na temat projektowania użytecznych produktów i usług. Konferencja organizowana jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy World Usability Day (Światowy Dzień Użyteczności), zapoczątkowanej przez Usability Professionals Association, stowarzyszenie zrzeszające profesjonalistów branży UX z całego świata.
Śląska edycja WUD organizowana jest przez firmę Future Processing oraz przyjaciół – instytucje partnerskie oraz wolontariuszy.
Każdego roku, konferencji towarzyszy motyw przewodni. W tej edycji to ZAANGAŻOWANIE (ang. Engagement). Pracując nad tegorocznym wydarzeniem, szukaliśmy osób, które angażują się w różnych dziedzinach, nie tylko UX. Chcemy pokazać, że nie można mówić o użyteczności bez zaangażowania wszystkich osób, na które projekt ma wpływ.
WUD Silesia popularyzuje wiedzę na temat projektowania użytecznych produktów i usług. Konferencja organizowana jest w ramach międzynarodowej  inicjatywy World Usability Day (Światowy Dzień Użyteczności), zapoczątkowanej przez Usability Professionals Association, stowarzyszenie zrzeszające profesjonalistów branży UX z całego świata.
Konferencja WUD Silesia skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematem użyteczności, w szczególności do projektantów, programistów, inżynierów, psychologów, socjologów, architektów, studentów oraz osób związanych z trzecim sektorem.
Szczegóły i rejestracja: www

Szczegóły

Data:
22/11/2014
Godzina:
08:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
http://wudsilesia.pl

Miejsce wydarzenia

Muzeum Śląskie
Ul. T. Dobrowolskiego 1
Katowice, 44-206 Polska
+ Google Map

Organizator

Future Processing
Witryna internetowa:
http://www.future-processing.com