Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wroclove Sustainability Jam 2022

10 czerwca - 12 czerwca

Jesteśmy grupą wolontariuszy z wrocławskiego oddziału firmy Capgemini. Zafascynowani kreatywnymi metodami rozwiązywania problemów, stosowanymi codziennie w naszej pracy, chcemy wraz z Wami wykorzystać metodę Service Design opartą na Design Thinking do rozwiązywania problemów dzisiejszego świata. Sustainability to jedno z haseł, wokół których skupiamy się w tym roku w naszej firmie. Zrównoważony rozwój na różnych płaszczyznach: społecznej, gospodarczej i ekologicznej – to właśnie wyzwanie naszego Cap Service Jam-u.

– Co będziemy robić?

Będziemy współpracować przy wyzwaniu jakim jest zrównoważony rozwój na wielu płaszczyznach. Zastosujemy metody wykorzystywane do projektowania usług oparte na design thinking. Pouczymy się od siebie nawzajem, a do tego będziemy się dobrze bawić!

– Kto może wziąć udział?

Każdy, kto jest zainteresowany kreatywnymi sposobami rozwiązywania problemów. Szczególnie zachęcamy do udziału osoby związane z ekologią, gospodarką, migracjami ludności i innymi zagadnieniami powiązanymi ze zrównoważonym rozwojem.

– Gdzie i kiedy?

Będziemy pracować w biurze Capgemini przy ul. Legnickiej lub zdalnie używając takich narzędzi jak Microsoft Teams i Mural. Ty zadecydujesz czy wolisz spotkać się z nami w realu czy online.

Zaczynamy w piątek 10.06.2022 o 17:00, a kończymy w niedzielę 12.06.2022 o 13:00.

Dołącz do nas:

  • Jeśli nie jest Ci obojętny los świata i chcesz wziąć udział w tworzeniu rozwiązań aktualnych, największych problemów naszej planety
  • Jeśli interesują Cię kreatywne metody rozwiązywania problemów, chcesz je poznać, przećwiczyć, wdrożyć w swoim życiu lub swojej firmie
  • Jeśli chcesz spotkać wspaniałych ludzi, zaangażowanych, nieobojętnych, pełnych energii i działających dla dobra innych!

Nie przegap okazji, aby zrobić coś dobrego dla siebie i dla świata!

  • Jak wziąć udział?

Zarejestruj się na wydarzenie: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/wroclovesustainabilityjam2022 (zapisy zamykamy 3 czerwca).

Szczegóły

Start:
10 czerwca
Koniec:
12 czerwca
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/wroclovesustainabilityjam2022