Most Popular

O NAS

Po powrocie ze stypendium na Uniwersytecie Stanforda w 2011 roku, popularyzujemy podejście Design Thinking, ponieważ wierzymy, że w świecie, w którym obowiązuje myślenie projektowe, produkty lepiej służą użytkownikom, usługi działają bardziej intuicyjnie, a w konsekwencji codzienne życie staje się łatwiejsze.

Przesłanie Design Thinking traktujemy jako dobry pretekst, aby zmierzyć się z tym, czego brakuje nam najbardziej w życiu codziennym; empatii, kultury współpracy, skutecznych działań w zespołach, zrozumienia interdyscyplinarności, odwagi w kreowaniu i podejmowaniu decyzji.

Tim Brown w swojej książce „Zmiana przez Design” pisze, że każdy projekt jest tylko wehikułem, który przenosi dobre pomysły do rzeczywistości. Chcemy, aby portal Design Thinking PL był wehikułem, który przenosi Design Thinking z sal szkoleniowych i podręczników do naszej codzienności, do firm, szkół  i wielu innych miejsc. Zapraszamy do współpracy, wymiany myśli, dyskusji, informacji zwrotnych, pisania o Waszych inicjatywach dotyczących Design Thinking w Polsce.

Zespół Design Thinking PL

Łukasz Liebersbach

Przemek Hałub