Most Popular

ORGANIZACJE

Jeśli Twojej organizacji nie ma jeszcze w naszej bazie, daj znać o sobie. Wspieramy tworzenie sieci kontaktów firm, instytucji, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, ośrodków badawczych i zespołów w obszarze Design Thinking w Polsce. Dołącz do bazy kontaktów i korzystaj z możliwości wymiany informacji, komunikacji i współpracy.

Brainwave [Warszawa]

Agencja konsultingowo-szkoleniowa działająca w całej Polsce i za granicą. Zajmuje się projektowaniem produktów i usług oraz usprawnianiem procesów. Pomaga organizacjom wdrażać metodę Design Thinking. Pracuje dla wielu międzynarodowych korporacji we wszystkich najważniejszych branżach, jak również dla startupów i instytucji publicznych. Przeszkoliła już tysiące pracowników firm oraz wykładowców z państwowych i prywatnych uczelni. Misja Brainwave to budzenie odwagi do tworzenia światów, w których chce się być.

www.brainwave.com.pl

code

Code Design [Katowice]

CODE architecture & design sp. z o.o. jest firmą z siedzibą w Katowicach, która definiuje swój obszar działania jako skuteczną identyfikację nowych kierunków rozwoju i innowacji, wierząc, że design jest efektywnym i strategicznym narzędziem w biznesie. Metoda Design Thinking stanowi jeden z głównych filarów w działalności firmy. Zespół Code Design dba o wszystkie punkty styku z użytkownikiem – produkty, usługi, komunikację.

www.codedesign.pl

Comcordia Design

Concordia Design [Poznań]

Firma określa się jako platforma współpracy przedsiębiorców, ekspertów i projektantów, oparta o unikalny model biznesowy łączący promocję designu z edukacją i consultingiem.W swoich działaniach realizują ideę By Human Touch – umiejętność rozumienia i dokonywania ciągłych zmian, w których człowiek, jego potrzeby i wartości, ale też rozwijanie jego talentu i tkwiącego w nim potencjału, są w centrum zainteresowania. Wartości By Human Touch to: poznawanie, współtworzenie oraz zmiana.

www.concordiadesign.pl

Design Thinking Poznan

Design Thinking Institute [Poznań]

DT Institute to  niezależna organizacja, której celem jest propagowanie użycia metod Design Thinking w życiu codziennym i biznesowym, a także w ramach systemu edukacji. Zrzesza ekspertów z różnych dziedzin, którym wspólnym mianownikiem jest stosowanie metodologii Design Thinking w codziennej pracy. Oferuje zarówno dedykowane rozwiązania dla biznesu, jak i warsztaty przybliżające metodologię Design Thinking.

www.dt-institute.pl

emma (Custom)

Emma [Kraków]

Fundacja EMMA prowadzi działalność od 2014 roku. Pierwotnie działaliśmy na terenie województwa małopolskiego a naszym głównym celem była promocja polskiej kultury i szeroko rozumiana edukacja w tym zakresie. Fundacja, oprócz innych działalności, prowadzi projekty społeczne, o charakterze partycypacyjnym metodą Design Thinking.

emma.org.pl

design-thinking-hearts-and-heads

hearts&heads [Kraków]

Wspieramy zespoły w tworzeniu unikatowych i skutecznych rozwiązań biznesowych. Porządkujemy i prowadzimy procesy kreatywne oraz zajmujemy się badaniem doświadczeń klientów. Pracujemy w oparciu o metody Design Thinking i Service Design. Połączenie kompetencji psychologicznych, socjologicznych i ekonomicznych powoduje, iż w naszym działaniu realnie łączymy perspektywę odbiorców z dobrym rozumieniem procesów biznesowych i wymagań rynkowych. Jeśli chcesz się dowiedzieć czym się zajmujemy kliknij tutaj, a jeśli interesują Cię tylko szkolenia, to sprawdź naszą ofertę szkoleniową.

www.hshs.pl

service-design-polska

Service Design Polska

Grupa konsultingowa skupiona wokół tematyki projektowania usług (service design), interdyscyplinarnego myślenia projektowego (design thinking) i współtworzenia (co-creation). Propagatorzy innowacyjnych metod pracy i współpracy. Reprezentując Service Design Network, współpracują z projektantami usług z całego świata, przede wszystkim z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz z krajów skandynawskich. Realizują projekty zarówno komercyjne, jak i pro bono. Znajdziecie ich w Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu i Warszawie.

www.service-design.pl

shopa

Shopa [Bydgoszcz]

To firma, która specjalizuje się w wykorzystaniu metodyki Design Thinking pod kątem tworzenia innowacji w polskich oraz zagranicznych firmach (SHOPA PRO). Do tej pory pracowali dla firm z takich sektorów jak: medycyna, farmacja, telekomunikacja, bankowość, energetyka i wiele innych. Zrealizowali ponad 35 dużych projektów dla przedsiębiorstw oraz przeszkolili z metodyki myślenia projektowego przeszło 1000 osób na terenie Polski i Europy. Oprócz tego prowadzą działalność dydaktyczno-szkoleniową jako SHOPA EDU oraz od 2014 roku są organizatorami jednej z największych konferencji poświęconych myśleniu projektowego w Europie – POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz.

www.shopa.eu

Tak_FinalLogo-02-1200-628

TAK Innovation Agency [Berlin / Warszawa]

Rozwojowi potrzebna jest innowacja, podejmowanie ryzyka oraz powiedzenie TAK kreatywności. Jesteśmy międzynarodowy zespołem ekspertów, których połączyła pasja do innowacji. Wszyscy otrzymaliśmy najwyższej klasy edukację w dziedzinie Design Thinking i Service Design. Większość z nas ukończyła HPI School of Design Thinking w Poczdamie lub uniwersytety w Kolonii, Dessau, Mediolanie i Stanford w USA. Nasi trenerzy przyczynili się do rozpowszechniania DT w organizacjach w Niemczech, Malezji, Iranie, na Kubie i oczywiście w Polsce.

tak-innovation.com

touch

Touch Ideas [Warszawa]

Touchideas oferuje doradztwo strategiczne połączone z projektowaniem produktów i marek. Stawiamy na twórczą współpracę z naszymi Klientami. Pod jednym dachem łączymy kompetencje w zakresie strategii marketingowej, badań konsumenckich i kulturowych, projektowania produktów, projektowania usług oraz brandingu. Jako pierwsza polska firma jesteśmy nagradzani zarówno za skuteczne strategie, jak i projekty nowatorskich produktów oraz usług. Metoda Design Thinking umożliwia nam sprawne tworzenie nowatorskich rozwiązań odpowiadających na problemy biznesowe i potrzeby konsumentów.

www.touch-ideas.com