Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Diagnoza Nowych Potrzeb. Kurs Moderatora Zaawansowany.

15/10/2020

Chcesz zrealizować swoje pierwsze badania design thinking pracując na realnym wyzwaniu biznesowym?

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji naszego kursu on-line: Diagnoza Nowych Potrzeb. Jest to jeden z naszych Kursów Zaawansowanych Design Thinking, w ramach których zgłębiamy poszczególne etapy metody i aspekty pracy moderatora. Tym razem skupimy się na pierwszych dwóch etapach design thinking przechodząc wspólnie przez pełny proces badawczy.

Empatia i diagnoza potrzeb są etapami, które wyróżniają design thinking od innych metod tworzenia innowacji i stanowią o sile tej metody. Przejdź z nami przez realny projekt dedykowanym tym etapom i wykorzystaj to doświadczenie w Twojej organizacji!
Będziesz zarówno członkiem zespołu projektowego jak i uczestnikiem kursu. To jest prawdziwe „learning by doing”!

Temat badań:
W drugiej edycji kursu chcemy się przyjrzeć usługom on-line realizowanym przez administrację publiczną. W ostatnich latach coraz więcej formalności możemy załatwić nie wychodząc z domu, czy dla siebie prywatnie czy dla swojej firmy. Jesteśmy świadkami prawdziwego wysypu e-usług oferowanych przez jednostki administracyjne. Czy odpowiadają one potrzebom użytkowników? Co jest najważniejsze dla odbiorców? Jak zmieniły się w ostatnim czasie te potrzeby? Na te i inne pytania będziemy szukali odpowiedzi podczas procesu badawczego realizowanego w ramach kursu.

Termin i miejsce: kurs odbywa się w trybie zdalnym w dniach 15.10.2020- 3.12.2020

Organizator: Design Thinking Institute

Program oraz kupno biletów: dt-institute.pl/zapisz-sie

Zapisy: prosimy o kontakt: ach@dt-institute.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/335513467471222/

 

Organizator

Design Thinking Institute
Strona internetowa:
http://dt-institute.pl/