Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krakow Avocado Jam

29/03/2019 - 31/03/2019

Kraków ponownie stał się częścią globalnego projektu Global Service Jam! Zapraszamy do udziału w intensywnych warsztatach Design Thinking/Service Design już w ostatni weekend marca!
Kraków Jam to jedna ze stu lokalizacji na całym świecie, która w czasie 48-godzinnego warsztatu podejmie wyzwanie zaprojektowania innowacyjnych rozwiązań w oparciu o metodykę Design Thinking.
Dlaczego „JAM”?
“jam session” w czasie którego, zamiast muzyki, tworzyć będziemy usługi. Service Jam to proces kreatywny oparty na konkretnej formule i narzędziach dzięki którym wyzwolisz swoje pokłady kreatywności, odkryjesz nowy sposób myślenia, stworzysz prototypy a co najważniejsze rozwiniesz swoją wiedzę na temat metodologii największych firm projektowych świata.
Dlaczego Design Thinking?
Design Thinking to połączenie metodyki i sposobu myślenia potrzebnych do tworzenia innowacyjnych produktów i usług rozwiązujących realne problemy, w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników.
Dlaczego Ty?
W warsztatach może wziąć udział każdy! Bez względu na to, czym się zajmujesz. Jeśli chcesz w ostatni weekend marca stworzyć z nami projekt zmieniający świat – aplikuj. Nie ukrywamy jednak, że lista miejsc jest ograniczona, dlatego czeka na Ciebie ankieta w której zadamy Ci kilka prostych pytań.
Szczegóły i rejestracja: https://krakowavocadojam.evenea.pl/
 

Szczegóły

Początek:
29/03/2019
Koniec:
31/03/2019
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://krakowavocadojam.evenea.pl/

Miejsce wydarzenia

Kraków
Polska

Organizator

PLEO method
Witryna internetowa:
http://pleomethod.com/