Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Polishopa 2016

22/06/2016 @ 08:00 - 26/06/2016 @ 17:00

Już po raz trzeci Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (22.06 – 26.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking.
POLISHOPA Design Thinking Conference 2016 jest wydarzeniem, które przybliża uczestnikom metodykę DT która wspomaga proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych.
Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed trzema laty zrodził się pomysł by zorganizować międzynarodową konferencje w grodzie nad Brdą. Pierwsze dwie edycję przyciągnęły do Bydgoszczy każdorazowo około 250 uczestników. W tym roku poza dwoma dniami wykładów, organizatorzy zapraszają na zamknięty dwudniowy warsztat, podczas którego uczestnicy będą mogli zapoznać się bliżej z metodyką DT. Warsztat poprowadzi zagraniczny gość, który jednocześnie jest jednym z głównych prelegentów podczas części konferencyjnej.
Po raz pierwszy udało się również zainteresować konferencją prelegenta ze Stanów Zjednoczonych, co powoduje, że konferencja zaczyna wykraczać poza obszar Starego Kontynentu i przybiera charakter globalny.
Na uczestników czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, natomiast już dziś potencjał konferencji został dostrzeżony w kraju o czym świadczą patronaty honorowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.
Szczegóły i rejestracja: www.polishopa.pl
 

Szczegóły

Początek:
22/06/2016 @ 08:00
Koniec:
26/06/2016 @ 17:00
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
http://polishopa.pl/

Miejsce wydarzenia

Opera NOVA
ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5
Bydgoszcz, 85-070 Polska
+ Google Map

Organizator

SHOPA Design Thinking Workspace