Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

POLISHOPA 2019 Design Thinking Conference

03/06/2019 - 04/06/2019

POLISHOPA 2019 Design Thinking Conference Bydgoszcz
 
Już po raz szósty do Bydgoszczy przyjadą fani metodyki design thinking. Od 3 do 4 czerwca w Operze Nova odbędzie się POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2019. Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie wiedzy w zakresie design thinking, service design oraz szeroko rozumianej innowacji. POLISHOPA jest największą w Polsce platformą do wymiany doświadczeń dla ludzi szukających inspirujących rozwiązań w biznesie.
Kolejny raz POLISHOPA ma bardzo międzynarodowy charakter. Przez dwa dni konferencji (3-4.06.2019) na scenie wystąpią przedstawiciele m.in. Oracle, Johnson & Johnson, McKinsey & Company, Allegro, Metro Properties, OSMpower, Symetrii. Uczestnicy będą mieć okazję do wysłuchania inspirujących wystąpień, case-study, a także wymiany doświadczeń.
POLISHOPA Design Thinking Conference skierowana jest do fanów myślenia projektowego, ale także service design, user experience, projektantów, naukowców, innowatorów i osób poszukujących inspiracji.
Tradycyjnie POLISHOPA Design Thinking Conference została podzielona na dwa segmenty. Od 3 do 4 czerwca odbędzie się w Operze Nova część konferencyjna, w trakcie której na scenie wystąpi wielu doświadczonych prelegentów. Na zakończenie pierwszego dnia konferencji przewidziano zwiedzanie miasta Bydgoszczy oraz imprezę integracyjną Design Thinking Business Mixer.
Natomiast 5 i 6 czerwca odbędą się Challange Days. Są to warsztaty dla osób, które chcą jak najlepiej poznać design thinking w praktyce. Uczestnicy warsztatów staną przed rozwiązaniem realnego problemu, wykorzystując przy tym metodykę design thinking. Challange Days przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z myśleniem projektowym w praktyce i sprawdzić jego poszczególne etapy.
Współorganizatorem konferencji jest miasto Bydgoszcz.
Szczegóły i rejestracja – http://polishopa.pl
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2187735081481980/
Organizatorzy – https://shopa.eu

Szczegóły

Start:
03/06/2019
Koniec:
04/06/2019

Miejsce

Bydgoszcz