Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WUD Silesia 2015

21/11/2015

Już 21 listopada 2015 r. w Katowicach odbędzie się VI edycja konferencji World Usability Day Silesia.
Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie „innowacja”. Wśród zaproszonych gości znajdą się zarówno światowi eksperci zajmujący się tematyką UX, jak i lokalni innowatorzy, których pomysły i projekty mogą naprawdę zaskoczyć. Konferencję otworzy badacz interakcji i projektant systemów złożonych – Wiesław Bartkowski, który opowie o projektowaniu systemów ucieleśnionych.  W porannym bloku wypowiedzą się tacy specjaliści jak: Piotr Łój z prelekcją „Virtual Reality – upgrade 1.1 do rzeczywistości”, dr Anna Pohl i prof. Marian Oslislo z wykładem „Innowacje w Akademii”, dr Patrycja Rudnicka i Agata Magdalena Nowak, które opowiedzą o „Magicznym pudełku MVP”, Marcin Malicki poszukujący odpowiedzi na pytanie „Czy możemy państwo rozwinąć w usługę?”, Łukasz Szóstek, który omówi recepty na innowacje oraz Jarosław Gwizdak, który opowie o dostrzeganiu człowieka w „socjalnym sądzie”.
W popołudniowym bloku wykładów wystąpi m.in. Michał Budryk, który podczas swojego wykładu poruszy temat oszczędnej innowacji i zmian w globalnym biznesie.  Konferencję zamknie prelekcja Everetta McKaya, eksperta w temacie user experience, autora wielu cenionych publikacji dotyczących tematyki usability, pod tytułem „Innovating Well-Designed Products – Learning the Right Lessons from Steve Jobs”.
Obecność na konferencji tak wielu wybitnych specjalistów reprezentujących różne dziedziny, powiązane z szeroko rozumianą tematyką usability, ma na celu stworzenie przestrzeni do interdyscyplinarnych dyskusji na temat innowacji i użyteczności oraz szeroko pojętego projektowania.  Praktyczne warsztaty z UX lub inspirujące wykłady
VI edycja WUD Silesia będzie podzielona na dwie części: wykłady oraz warsztaty. Wykłady mają pomóc w poszukiwaniu inspiracji na temat innowacji we współczesnym świecie, jej charakteru i długofalowego oddziaływania na codzienne życie. Warsztaty dedykowane są przede wszystkim osobom, które chcą doskonalić warsztat projektanta i badacza. Dodatkowo, oddając się atmosferze “innowacji”, organizatorzy przygotowali szkolenie związane z tematyką survivalową.
Między wykładami i warsztatami jak zwykle będzie można spędzić czas w strefie Fun, która powiązana zostanie z tematem przewodnim konferencji w sposób “magiczny”. Więcej szczegółów już niebawem.
By wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na www.wudsilesia.pl w dniach 22-31 października 2015. Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą te, których autorzy w najciekawszy sposób uzasadnią chęć uczestnictwa w konferencji.
Program: www
Szczegóły i zapisy: www

Szczegóły

Data:
21/11/2015
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://wudsilesia.pl

Organizator

Future Processing
Witryna internetowa:
http://www.future-processing.com