Most Popular

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NeedApp Poznań

20/06/2015 @ 09:00 - 16:00

NeedApp to wyjątkowe, dynamiczne wydarzenie, dzięki któremu w zaledwie 2 dni powstają gotowe prototypy aplikacji mobilnych. Biorą w nim udział profesjonalne firmy programistyczne, które rywalizują o zlecenie na realizację swojego projektu dla marki patronującej konkursowi.
W NeedAppie stosujemy autorskie połączenie dwóch innowacyjnych metod pracy nad projektami – warsztatów kreatywnych prowadzonych metodologią Design Thinking oraz maratonu programowania – hackathonu.
W warsztatach Design Thinking Jam może wziąć udział każdy, komu bliskie są sprawy Poznania i pragnie zaangażować mieszkańców w działania na rzecz dobra wspólnego. Uczestnictwo w nich to dynamiczne 7 godzin pracy innowacyjną metodą Design Thinking, z której korzystają największe globalne marki.
Dla nas nieważny jest wiek, płeć czy wykonywany zawód. Podstawowym kryterium doboru uczestników do zespołów projektowych jest RÓŻNORODNOŚĆ. Jeśli tylko chcesz przekuć swoją energię na miejskie „smart” idee i wyzwolić pokłady kreatywności – zgłoś się do nas!
Szczegóły: www
Zgłoszenia: www

Szczegóły

Data:
20/06/2015
Godzina:
09:00 - 16:00
Wydarzenie Tagi: